הובלות באזור

הובלות באזור- אודות

לרוב כשרוצים לעשות הובלה קטנה, לוקחים טנדר של חבר ומתחילים להעמיס. להעביר את החפצים והריהוט בעצמכם אנחנו יודעים לעשות זאת במחירים זולים לכן למה לכם להטריח אתכם ואת חברכם.

שמי לביא רוטנברג הבעלים מזה כ- 10 שנים של "הובלות באזור" עם צוות מקצועי ואמין נותן שירותים בעיקר של הובלות קטנות. להלן מספר שאלות נפוצות שנתקלתי שאנשים שואלים אותיייתכן ותחסכו כמה שקלים. לרוב מי שמעוניין בהובלות קטנות, זה בדרך כלל סטודנט או שותף לדירה שהחליט לעבור דירה כאשר הוא מצא הצעה טובה יותר.

חברת "הובלות באזור"– מה הערכים שלנו?

אם החלטתם לעשות הובלה – התשובה היא שכל הובלה אצלנו, אפילו הקטנטנה ביותר, חייבת להיות מקצועית. ישנם פריטים שיש לשמור על שלמותם ולכן אנו עושים זאת באופן מסור ובמשך שנים.

פירוק, אריזה והרכבה האם כלול?

שירותי פירוק, אריזה והרכבה אצלנו כלולים בחלקם ותלויי מוצר כאשר אנו רואים מוצר שיש סכנה שיינזק אנו לוקחים אחריות ועוטפים אותו בפצפצים וקרטונים על מנת לדאוג לביטוח של התכולה.
אין אצלנו "אותיות קטנות" במידה ויש דברים הדורשים עבודת אריזה והרכבה לדוגמא: ארון בגדים קטן שבכל זאת מצריך פירוק והרכבה התשלום יינתן לאחר שנבין את גודלו ומורכבות פירוקו והרכבתו.

לספק מידע חשוב למוביל – זה יכול לעזור לנו ולכם

ישנם בנייני מגורים שאין בהם מעלית, ישנן מספר כניסות לבניין שהחניה אליהם היא קשה. ישנם הרבה עומסי תנועה בעיר ולכן, זה יהיה חכם אם חברת הובלות תדע לאן היא מגיע שלא יהיו הפתעות.
מובילים המכירים כל מקום וסמטה בעיר, ידעו היכן להחנות את הרכב ויכירו מהר גם את הכתובת של הדירה הישנה ממנה אתם מעוניינים לעבור וכן, את הכתובת של הדירה החדשה.
כל מה שקשור להובלות קטנות, יהיה כמובן בתעריף נמוך יותר, מצאו פרטים על מחירים של הובלות קטנות בעיר חולון והשוו את המחירים השונים.
גם שמנו הטוב של חשוב וכמו שאנחנו שומרים על שקיפות עם לקוחותינו נשמח לדעת באיזו הובלה קטנה מדובר שמן הסתם יש בה גם ציוד חשמלי כמו מקרר, טלוויזיה תנור וכדומה ופרטים נוספים במידה וישנם.

רכב מובילים מתאים, אצלנו לא לוקחים סיכונים!

בגלל שמדובר על הובלות קטנות, ישנם מובילים למיניהם שיש להם טנדר או רכב גדול יותר אבל יחד עם הגודל באות הוצאות נוספות שתוכלו לחסוך אצלנו.
לנו יש רכבים בגדלים שונים ועל מנת לתת לכם מחיר אטרקטיבי, תעודת ביטוח ולוח זמנים גם של הובלות מהיום להיום במידת הצורך.
אנחנו וותיקים בענף ויש לנו צוות מיומן ומקצועי, אתם נמצאים בידיים טובות וכל ההובלה תעבור בשלום.

אז כמה עולה הובלה קטנה? מחירון הובלות

מחירון או מחיר מבועד מועד של הובלת המוצר ניתן לקבל מאיתנו בטלפון וזה תלוי המוצר שברצונכם שנוביל. מקררים, רהיטים, מיטות, ספות, ארונות, סחורות או הובלת פריט בודד אחר.
אך בכל זאת הובלה קטנה יכולה לעלות בין 190-350 ₪ אך ישנן הובלות קטנות שהן יוצאות דופן. בדרך כלל כאשר מדובר באדם בודד, לא תהיה לו תכולה רבה, כי אם את הרהיטים שהוא משתמש בהם וחפצים שונים ארוזים כבר בקרטונים.
יש כאלה שמעוניינים להעביר פריטים/מוצרים קטנים כמו כאלה שרכשו ריהוט או ציוד מיד שנייה ומעוניינים להעביר את הפריטים הללו לדירתם או ביתם, הובלה זו גם נחשבת להובלה קטנה והיא תתומחר בהתאם על פי מספר הפריטים וגודלם.
יש הבדל גדול בין הובלה של בית, וילה, קוטג', דו משפחתי להובלה של מספר חפצים בודדים ולכן הובלה זו נקראת "הובלה קטנה".
רק נציין שאצלנו לכל הובלה אנו באים מצוידים עם קרטונים, ניילונים ועזרים נוספים במידה ואתם צריכים משהו רק תבקשו או שתבקשו מאיתנו ואנחנו נארוז.

להוביל מוצרים קטנים זה לא בהכרח רק למעבר דירה

חפצים גדולים ושבירים כמו למשל אקווריום, לא כדאי כי תעמיסו אותו על משאית אלא רכב פרטי במושב האחורי יהיה לעתים יותר בטוח.
אם מדובר בהעברה של חפץ גדול יותר כמו, גליל דשא סינטטי, פסנתר או מזנון כבד אחר, משאית של הובלות קטנות לא תוכל להעביר פריט שהוא גדול וצריך משנה זהירות להעביר אותו.
מקרים כאלה הם קלאסיים ואנו נתקדלים בהם בכל יום ואנו גם עושים הובלות גדולות אך מידע מהלקוח או משהו חשוב והכרחי
לעיתים, יש צורך במנוף על מנת להעבירם במיוחד אם מדובר בקומה גבוהה או במקום בו המדרגות צרות מדי ורק מנוף זרוע, יוכל להעביר את הפריט, דרך החלון של הסלון.

אין הובלה קטנה שדומה למשניה

את הפרט הזה, חשוב לזכור, הובלות הן שונות, אין הובלות סטנדרטיות, גם אם מדובר על מקרר יש דגם עם דלת אחת או 4 דלתות דברים כדוגמת אלו יכולים להוזיל לייקר את המחיר.
יש ערים יותר עמוסות ובעיות להעמסה ופריקה לדוגמא: תל אביב, נתניה, ראשון לציון, חולון, רמת גן או בת ים לעומת הובלה באיזור השרון שם יש פחות עומס כמו הוד השרון, כפר סבא, רעננה והיישובים מסביב.
ישנם אנשים יוצאי דופן שהם גרים בגפם, אך יש להם ציוד רב יותר מאשר כל ההובלות הקטנות. את המחיר של ההובלה, תיקבע חברת ההובלות, התשלום כמובן לא יהיה כמו הובלה של משפחה שלמה, אך מן הסתם, המחיר יהיה יקר יותר.
גם המרחק הוא גורם שיכול להיחשב ליקר יותר, במידה ואתם לא עוברים לאותה העיר. כל שעה של נהיגה תעלה במחיר כי מדובר בהוצאה של דלק וזמן נוסף שהוא נחשב כשעת העבודה של המובילים.
חשוב לציין כבר בשיחת הטלפון הראשונה את כל הפרטים המדויקים של ההובלה כמו: כמה פריטים, מה המרחק, האם המעבר יהיה בקיץ {ההובלה בתקופה זו היא יקרה יותר}.

חברת "הובלות באזור" עם המלצות

אנחנו בשמחה נעביר לכם המלצות של לקוחותינו לשאול חברים למשל שעברו דירה ועזרנו להם בהעברה.
גם אם יש לכם מעט פריטים הם לבטח יקרים ללבכם, וייצא שניהיה קצת יותר יקרים אל תחסכו במחיר ההובלה אנחנו נותנים מחיר אמין לכל לקוח וזאת כדי להוביל באחריות מלאה את החפצים שלכם.
גם אם זה יעלה בכמה שקלים יותר, לא נורא, אתם תהיו סמוכים ובטוחים כי אנחנו ב"הובלהלי" אמינים ומקצועיים בתחום ההובלות.

מה כדאי לעשות לפני ההובלה הקטנה?

יש להכין רשימה מראש של כל הפריטים, כמו הקרטונים והריהוט. דבר זה לא יבלבל אתכם ותהיו בטוחים שכל החפצים יגיעו ליעדם.
קחו יום חופש מהעבודה על מנת להיות יחד עם המובילים, ארגנו את הדירה החדשה וודאו כי הדירה שעזבתם נקייה ואין בה חפצים מיותרים הכוללים גם פסולת.
כמה ימים לפני האריזה, וודאו כי החפצים שאתם לא מעוניינים בהם ייזרקו. ככל שתהיה פחות תכולה ורק הדברים והחפצים שאתם זקוקים אנו נוביל עבורכם, כך המחיר יהיה זול יותר.
הכינו מים קרים למובילים וכמובן אסור לשכוח את הטיפ, במיוחד כאשר המובילים שירתו אתכם וקיבלתם מהם יחס אדיב, מהיר ויעיל.

הובלות באזור- שירותי הובלות קטנות

הובלות בארזור
הובלות באזור