20 מרץ by admin

הובלות קטנות: המדריך המלא

האסוציאציה הראשונה שעולנו במוחנו למשמע המילה "הובלה" היא בכך שמדובר בצורך של צי משאיות בהן ניתן להעמיס ציוד רב. חברות הובלות רבות אכן מכינות עצמן כראוי גם למקרה של הובלות מאסיביות של בתים בהן יש רשימה רחבה של רהיטים ומכשירי חשמל.

למול כך קיים כיום בשוק ההובלה הצורך בהובלות קטנות. אלו הם מקרים של לקוחות אשר זקוקים להעברת מספר מצומצם של פריטים כמו למשל סטודנטים, הזקוקה להובלה של פרטים בסיסים ולא של תכולת דירה מלאה. רחוק מאותו צי משאיות אותו הזכרנו קודם. בשוק ההובלות כיום לא כל חברת הובלות מציעה שירות ייחודי זה. מעבר לכך, חברות אשר מסכימות להעברה נקודתית של מספר פריטים לא מתאימות לשירות זה את המחיר הנכון וההוגן וכך יוצא שעבור הובלה קטנה יש ונשלם תמחור מלא של הובלה רגילה.

הובלות קטנות – מאיפה מתחילים?

הובלות קטנות הן הובלות אשר בהן לא נזדקק למשאית אשר יכולה בנסיעה אחת להוביל מספר רב של רהיטים ומכשירים חשמליים. במקרים של הובלות קטנות יש וחברות הובלות יציעו רכב הובלה קטן יותר המתאים במידותיו לאותה כמות מצומצמת של פריטים. הובלה קטנה אף יכולה להיות כחלק מהובלה גדולה ורחבה יותר בכך שתשלים היא העברה של פריטים נוספים שאולי נצטרך או כאלו שרכשנו ממקום אחר.

איך עובר התמחור במקרה של הובלה קטנה?

התמחור עבור הובלות קטנות אינו קבוע. התמחור נקבע למול מספר הפריטים אשר זקוקים להובלה. מעבר למספר הפריטים תמחור ההובלה מתייחס כמובן למשקלם כמו גם לגודלם. למול אלו התמחור ייקבע גם בכוח האדם הנדרש להובלה כמו גם לציוד הנלווה והרכבים.

המרחק עצמו של ההובלה גם הוא נלקח בחשבון בתמחור שירות זה. באופן טבעי, ככל שמרחק הנסיעה הינו רחוק יותר כך יעלה מחיר שירות ההובלה הקטנה. לרוב, ניתן יהיה להצביע על שוני בולט במחירי הובלות קטנות כשמדובר בהובלה בין שתי ערים באזור המרכז למול הובלה הנדרשת חציית מרחק רב יותר (כמו למשל תל אביב – חיפה).

למה חשוב לשים לב כשבוחרים בחברת הובלות קטנות?

הרצון של חברות הובלות קטנות מלקוחותיהם הוא ביכולת לדייק בפרטי פרטים אודות הציוד אותו רוצים להוביל. מעבר לרשימה מסודרת אודות כל פריט ורהיט יש כמובן לפרט לפרטי פרטים אודות גודל הפריט (גובה ורוחב), משקל, יכולת פירוק וכל דגש נוסף שיש ויכול לתרום להובלה כמו גם לשמירה על הפריט. יש כמובן להוסיף ולפרט הן אודות המקום ממנו נלקחים הפריטים כמו גם אליו מגיעים, כמו: מאפייני הרחוב (צפוף, חד סטרי, רכבים מחנים וכו'), קומות, רוחב חדר המדרגות, רוחב המעליות, שימוש בחלונות גדולים שמהם ניתן להוציא ולהכניס רהיטים, שימוש בגג הבניין להעברת רהיטים ועוד.

חשוב להדגיש שלא פעם רבים מאלו שעוברים דירה וזקוקים לשירות של הובלה קטנה חושבים שיוכלו הם להתמודד עם העברת מספר פריטים בכוחות עצמם. הרצון לחסוך בעלויות הוא מובן ויש פעמים ובעזרת טנדר של חבר או בן משפחה יש רצון לבצע את ההובלה בעצמנו. מעבר להשגת רכב שיכול להתאים להובלה כזו יש ולקוחות רבים לא לוקחים בחשבון אלמנטים מקצועיים נוספים (כמו אלו הנוגעים להובלת מקרר), אין להם ציוד נלווה מתאים הן להובלה עצמה והן להעברתה וכמובן מסתכנים הם בפגיעה של הרהיטים ומכשירי החשמל כמו גם בפגיעה שלהם בעצמם.

ביקור באתרנו יעניק לכם כמובן את הטיפים כמו גם המידע מתי ושירות של הובלות קטנות הוא רלוונטי עבורכם. עבור אלו שזקוקים לאותו שירות הובלות יש לזכור ששירות זה שונה במהותו משירות של הובלות גדולות. אי לכך אין שום סיבה לשלם את אותו מחיר. באתרנו תזכו לקבל הצעות מחיר הוגנות כמו גם להתרשם מיכולות החברה להעניק פתרון לכל הובלה שלא תצטרכו.

עומדים לפני מעבר דירה וזקוקים להובלה קטנה? אל תמתינו רגע נוסף – פנו אלינו עוד היום או התקשרו – 0556866686 וזכו להצעת מחיר זולה במיוחד ולשירות שאין לו תחרות. אחרי הכל – אנחנו כאן בשבילכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *