עוברים למרכז – הובלות קטנות ברמת גן

בענף ההובלות, השינוי בהרגלי המגורים, יכול להתבטא בתכולת דירה קטנה ומצומצמת יותר. גם כאשר מדובר בתכולה קטנה של דירה, ישנם אנשים שאין להם רכב או חברים בעלי טנדר, שיוכלו לעזור להם בהעברת תכולתם לדירתם החדשה, בדיוק זו הסיבה ששוק ההובלות התפתח ואפשר לאנשים אלה את שירות הובלות קטנות שבשפת המובילים הוא נקרא גם הובלות סטודנטים, בגלל הצורך של הסטודנטים לעבור דירה בכל שנה שנתיים בגלל המכללה או האוניברסיטה בה הם לומדים. בדרך כלל התכולה של הסטודנטים היא קטנה היות והם חולקים את דירתם עם שותפים על מנת לחסוך בעלויות.

אם אתם סטודנטים או שותפים לדירה ועוברים לגור ברמת גן, עליכם להזמין שירות הובלות ברמת גן, חברת הובלות כזאת שמכירה כל סמטה ורחוב בעיר, על מנת שתהליך ההובלה לא יהיה מסובך ויעבור בקלות. ישנם הרבה סטודנטים ושותפים לדירה אשר עוברים לגור ברמת גן, כל אחד כזה יזדקק לשירות כמו הובלות קטנות ברמת גן. שירות זה הוא שונה משירות של הובלת דירה המתבצעת בקרב משפחות ששם התכולה היא גדולה יותר ולכן ההובלה הופכת להיות מורכבת יותר. הציוד של הובלות גדולות יותר, יהיה שונה כמו למשל משאיות גדולות יותר וכן, צוות עובדים גדול יותר אשר יטפל בסבלות, בפירוק והרכבה של רהיטים ומי שיפקח על העבודה שתתבצע כתקנה.

הובלות קטנות ברמת גן

הובלות קטנות ברמת גן

בחירה נכונה של חברת הובלות ברמת גן

ישנן חברות הובלות שמספקות את כל סוגי ההובלות ואם אתם מעוניינים בשירות של הובלות קטנות ברמת גן, כדאי כי תמצאו חברה אמינה על פי הקריטריונים הבאים:

  • חפשו חברת הובלות שיש לה ניסיון רב בתחום ההובלות בו אתם מעוניינים
  • אל תזמינו חברת הובלות שאין לה ביטוח תכולה או שאינה מעוניינת לחתום על חוזה
  • בררו את גובה כיסוי הביטוח שחברת ההובלות מעניקה
  • אל תתפתו למחיר זול של סטודנט או מי שמעוניין לבצע את ההובלה והוא ללא ניסיון בתחום
  • בקשו טלפונים והמלצות של לקוחות שכבר ביצעו הובלה עם אותה החברה
  • בררו לגבי החברה כמה שיותר פרטים גם באמצעות האינטרנט

 

אל תזמינו חברת הובלות עם משאית גדולה להובלות קטנות ברמת גן

הובלות קטנות ברמת גן הן פשוטות ואינן מצריכות משאיות גדולות וצוות עם מספר אנשים בכדי להעביר את תכולת הדירה למענכם החדש ברמת גן אם תטעו ותזמינו חברה גדולה של הובלות, רוב הסיכויים שתשלמו יותר וזה פשוט חבל. אם אתם עוברים למרכז כמו למשל לעיר רמת גן, ישנן המון חברות הובלה שמתמחות בהרבה תחומי ההובלות, בררו על כמה חברות, בדקו את טיב החברה ואת הצעות המחיר השונות. אל תזמינו אף פעם את חברת הובלות קטנות ברמת גן הראשונה שנקלעה בדרככם.

לפני שתתחילו לחפש חברת הובלות קטנות ברמת גן כדאי כי תבקשו המלצות מחברים א קרובי משפחה שכבר ביצעו שירות הובלות בעיר רמת גן והיו מרוצים, הן מהשירות והן מהמחיר. זכרו, כי הובלות קטנות הם כמו הובלות גדולות יותר ולכן, בחירה של חברת הובלות מיומנת וותיקה תהיה מכרעת, היות ולא פעם שמענו סיפורים על חברות הובלות שגרמו נזק לרהיטים, לחפצים השונים שנסדקו או נשברו בזמן ההובלה וכן על חברות שפגעו במשקופים או בקירות הבית שחייבו תיקון וצבע לאחר ההובלה.

בירור טלפוני עם חברת הובלות קטנות ברמת גן

השיחה הראשונה שלכם עם חברת הובלות בעיר רמת גן, תיתן לכם תמונה ראשונית ברורה כמו השאלות של חברת ההובלה ברמת גן וכן, כדאי כי תרשמו אף אתם את השאלות שיש לשאול את חברת ההובלה כמו, האם יש להם ביטוח תכולה? כמה זמן מראש יש להזמין את ההובלה, האם נציג מטעם החברה יבוא להעריך את מחיר ההובלה על פי התכולה, מה ההמלצות של חברת ההובלה לגבי האריזה, האם יש לה קרטונים ומוצרי אריזה מקצועיים שאתם יכולים להיעזר בהם כמו למשל ניילון עם בועות אוויר המגן על חפצים שבירים. גם על פי השאלות של חברת ההובלה תבינו כי מדובר בחברה מקצועית אם נציג מחברת ההובלות ישאל אתכם בשיחה הטלפונית באיזה קומה אתם גרים, האם יש או אין מעלית, אם יש לכם ריהוט כבד ואת הנכונות של נציג החברה להגיע לדירה ממנה אתם עוברים על מנת לקבל אומדן של התכולה.

עמידה בזמנים של חברת הובלות קטנות ברמת גן

מה שהכי חשוב זה עמידה בזמנים, שאלו את חברת ההובלות אם יש להזכיר להם על הובלה זו או האם כדאי להתקשר אליהם יומיים לפני על מנת לוודא את הגעתם. קראו היטב את האותיות הקטנות בחוזה ההתקשרות ביניכם לבין חברת הובלות קטנות ברמת גן בכדי שלא תהיינה אי אילו שהן אי הבנות. גם הכימיה עם בעל חברת ההובלות או הנציג היא חשובה. מיד תזהו אם הצוות או בעל החברה מעניקים שירות אדיב. מה שיכלול יותר בחוזה ההתקשרות יהיה לטובתכם, אם זה מוצרי אריזה או עזרה באריזה עצמה.

חברה אמינה של הובלות ברמת גן תתחשב בשכנים

חברות שהן וותיקות ומנוסות בתחום ההובלה ברמת גן או בכל אזור אחר בארץ, תתחשבנה בשכנים, הן לעולם לא יתפסו חניות של שכנים או יפריעו להם בעת ההעמסה או הורדה של תכולת הדירה מהמשאית. חשוב כי תבקשו את רישיון העסק על מנת שתהיו בטוחים כי אכן מדובר בחברה רצינית שעובדת עם קבלות, ביטוח וחוזה, אחרת חבל על הזמן שלכם ובטח על התכולה שלכם.

בצעו סקר שוק מקיף לגבי מחיר הובלה קטנה ברמת גן

כל הובלה יש לה את המחיר שלה ולכן, ניתן לאמוד את מחירה רק באמצעות נציג שיגיע לבצע את אומדן התכולה, ישנם פרמטרים המייקרים את ההובלה, כל שתהיה יותר תכולה, כך מחיר ההובלה יעלה. רהיטים כבדים שקשה להובילם, קומה של דירה גבוהה, אם אין מעלית בבניין, אם יש מקרר כבד וקשיים שונים, כל אלה הם פרמטרים לאומדן של מחיר ההובלה, גם אם מדובר בהובלות קטנות.

על מנת להיות מעודכנים במחיר ולבדוק שהמחירים של ההובלה הקטנה לא יהיו מופקעים, יש לברר לפחות בשלוש חברות את המחיר של ההובלה. חשוב כי חברות אלה, תהיינה אמינות ובעלות וותק ומוניטין. יש לזכור כי מחיר מאוד זול של הובלה קטנה, ידליק אצלכם נורה אדומה ולא כדאי לקבל את ההצעה, כי כנראה מדובר בחברת הובלות שהיא אינה מקצועית. לאחר שביררתם פרטים על 3 חברות הובלה רציניות בשוק, זה הזמן לבצע את סקר השוק בין שלושת חברות ההובלה

המרחק של הנסיעה גם הוא יקבע במחיר, לכן כדאי לקחת חברת הובלות קטנה מהאזור בו תהיה דירתכם ותמיד ברדיוס של המרכז, במידה ועברתם לגור בתוך האזור של צל אביב ורמת גן. אם הגעתם ממקום רחוק יותר, כלומר מעיר אחרת שהיא הרבה יותר מרוחקת מאזור המרכז, אז זה כבר סיפור אחר שיכול לייקר באופן משמעותי את מחירה של ההובלה הקטנה.

למרות שמדובר בהובלה קטנה, הארגון והסדר של האריזה הם חשובים. אם תארזו נכון את התכולה, רוב הסיכויים שההובלה תתבצע בקלות, אז מה שניתן לאחל לכם זה הובלה נעימה ובהצלחה!

עוברים למרכז – הובלות קטנות ברמת גן
5 (100%) 3 votes