חיסכון בקופסא

חיסכון בקופסא – מחירון הובלות

שאלתם את עצמכם בעבר כיצד יש לבחור חברת הובלות כנדרש? כידוע, היצע ההובלות רב יוצר ככל שמתקרבים לאזורי הביקוש – המרכז והשרון.
יחד עם זאת, ישנן חברות הנחשבות בוטיק, לצד חברות פחות מקצועיות, שגם לא יוותרו על מחיר יקר.
כאן נלמד כיצד לברור את מחירון הובלה ,כמו חיסכון בקופסא – מחירון הובלות ולדעת שלפנינו עסקת חלומות משתלמת וכדאית במיוחד. כיצד מחשבים את מחירון הובלת דירה? להלן המידע.

מחירון הובלות – כיצד מטביעים לכל פרויקט הובלה מחיר?

מחירי הובלה תלויים במקבץ פרמטרים גדול שיש לקחת בחשבון: כמות התכולה שיש להוביל? מאיפה לוקחים את התכולה? מהו מרחק הנסיעה ליעד? האם מדובר על הובלות קטנות? שהיתרון שלהן הוא חיסכון בקופסא ועוד.
כמות התכולה שיש להוביל יכולה להיות קטנה ודלה או כבדת משקל, רוויה בחפצים כבדים כמו פסנתר או אצטבות כבדות. את התכולה ניתן לאסוף מווילה צמודת קרקע או קומה ראשונה, או לחילופין מהקומה הגבוהה. ייתכן כי תהיה מעלית בבניין וייתכן כי היא לא תהיה לעזרנו.
ייתכן כי מרחק היעד יהיה קצר וייתכן כי הוא יצריך משאבי דלק מרובים בשל היותו רחוק. ההבדלים הללו משפיעים באופן ישיר על מחיר ההובלה.
לכן, אם קיבלתם הצעת מחיר מחברת הובלות על קומה ראשונה, ומרעותה – באותו מחירון הובלת דירה על קומה גבוהה, עובדתית החברה השנייה זולה יותר, אך אין זה אומר בהכרח שהיא כדאית יותר. קראו את הפסקה הבאה.

משאבי החברות בעת ההובלה – השפעתם  על מחיר הובלת דירה

לדוגמה – חברה שמבצעת ידנית את כל הפרויקט לבטח תהיה זולה יותר מחברה שמפעילה מנוף הידראולי שיוריד/יעלה תכולות.
יחד עם זאת, השכרת חברה עם מנוף יכולה להשתלם לכם יותר בשל זמן ההובלה הארוך שנחסך לכם. במילים אחרות, השיקול – כסף מול זמן יוצר מצב שדווקא חברה שגובה יותר כסף עשויה להיות לכם לעזר רב יותר אם היא מצמצמת בזמן הפרויקט כולו.

מחיר הובלת מקרר, פסנתר וציוד כבד- הכירו מקרוב כיצד מנוסח מחירון הובלות

גם אם רק שני הפריטים הללו הם שיצטרכו הובלה, עשוי השירות שלא להיות מתומחר זול. אופן ההוצאה של הציוד מהבית, ומשך זמן ביצוע הפעולה יוצרים שינוי במחיר.
זו שוב דוגמה לכוח האדיר שיש לחברה עם מנוף הרמה – שיכולה לחסוך לכם זמן ולהוציא כל תכולה, כולל הכבדה ביותר, לעומת חברה שצריכה לשלוח סבלים לבצע בידיים חשופות את העבודה – מה שיגרום להוזלת מחיר אך גם לעבודה ממושכת יותר, שתיצור לכם זמן המתנה ארוך יותר.

חיסכון בקופסא- מחירון הובלות – הצעת מחיר להובלת דירה, כולל טיפ להוזלתה

כאשר מעוניינים לדעת ממה מורכבת הצעת מחיר להובלת דירה – כפי שפירטנו – ישנם מספר פרמטרים בדרך: מהו היקף התכולה הכולל שלכם? האם מדובר על הובלה קטנה לסטודנטים? או שותפים לדירה? כאשר כל אחד מהם מעביר באמצעות חברת הובלה אחרת את חפציו? על פי אילו קריטריונים יוגדר מחיר הובלה קטנה? כמה מתוך זה מוגדר כתכולה כבדה? היכן הדירה ממוקמת בתוך הבניין? עלות הובלת דירה תלויה במישרין בפרמטרים הללו.

לעתים, אתם חושבים מה לעשות אם אנחנו נמצאים בקומה חמישית ובכל זאת מעוניינים להוזיל עלויות? מה שמקובל לעשות במקרים כאלו הוא לשכור שירות המתמחה בפינוי חפצים, אשר יפנה אותם למחסן הבניין או לקומה הראשונה, וכך – מחירי הובלת דירה מצטמצמים כמו המושג חיסכון בקופסא. הרשמו במשרדים כ- "קומה ראשונה" – כלומר בתעריף זול יותר. לפני שתעשו זאת, מומלץ לוודא שסך התשלומים "שירות פינוי" + "שירות הובלה מקומה ראשונה" יהיה זול יותר משירות הובלה מקומה גבוהה. במידה וזה לא קורה, הצעד אינו משתלם ואינו מומלץ לכם כלקוחות.

חיסכון בקופסא- מה מצופה מחברת ההובלות שלכם?

נכון הרבה פעמים חשבתם מה תעשו אם תעזבו נכס שכור, ותגלו כי המובילים השאירו סלו טייפים ובנדים זרוקים על הרצפה, שיירי נסורת עץ מהרהיטים וכד'? חשבתם על חוסר הנעימות כשבעל הנכס ידרוש מכם הסברים, וגם הדייר/משתמש החדש בנכס לא יחוש בנוח? בדיוק בשל כך, חשוב לוודא כי מדובר בחברה שבתמורה לתעריף שהיא גובה היא גם מנקה ומסדרת אחריה. הדבר אקוטי במיוחד בשוק הדירות השכורות, בו מוצאים עצמם דיירים רבים מול בעלי הבתים שלהם לשעבר במצב לא נעים אחרי הובלה. לכן, בהצעות מחירי הובלות קטנות יש להקפיד על כך במיוחד.

השוואת מחירים בין סוגי ההובלות שנידונו במאמר

הכנו לפניכם פסקה המסכמת את ההבדלים בין סוגי ההובלות שקיימות במשק: הובלות קטנות, הובלות משרדים/מפעלים, הובלות של סוגי תכולה שונים ממיקומים שונים, הובלה עם ציוד הובלה מתקדם, ועוד.
קריאה של הנתונים שלפניכם תעשה לכם סדר בכל נושא מחירי הובלת דירות, משרדים ומפעלים, ואתם תוכלו לדעת אם הצעת מחיר להובלה אשר קיבלתם עומדת במבחן המציאות או לא. מחירון הובלת דירה או נכס מעולם לא היה חד וברור יותר.

נא עיינו בטבלת מחירי הובלות דירה ופרויקטים גדולים על מנת שגם אתם תוכלו לערוך עבור הובלות השוואת מחירים בכל מצב:

סוג ההובלהסוג תכולהמיקום האיסוףיש לבדוק
קטנה/ביתיתתכולה קלהמקומה נמוכהלוודא שהחברה תנקה בסיום הפעילות.
קטנה/ביתיתתכולה כבדהמקומה נמוכהלוודא שהחברה תנקה בסיום הפעילות.לשקול השכרת חברה עם מנוף לייעול השירות.
קטנה/ביתיתתכולה כבדהמקומה גבוההלוודא שהחברה תנקה בסיום הפעילות.לשקול השכרת חברה עם מנוף לייעול השירות.לשקול השכרת שירות פינוי מקדים לקומה נמוכה כדי לא לשלם תעריף גבוה.
גדולה: למשרד/למפעלתכולה כבדהמקומה נמוכהלוודא שהחברה בעלת וותק וניסיון בין עסקים: לבדוק ציוד ברמה הנקודתית ממכולות ועד משאיות.לוודא שהחברה תנקה בסיום הפעילות.
גדולה: למשרד/למפעלתכולה כבדהמגבוה/מהמרתףזהה לקודמתה.

המסקנות, כאמור, הן שהמחיר הבוסרי של העסקה טומן בחובו מספר שירותים שחשוב מאד לוודא שהם קיימים לפני שתסיקו איזו חברה תשכרו לפרויקט הבא שלכם:

כאשר המחיר של חברת הובלות עם מנוף יקר ממחיר חברת הובלות ללא מנוף – יש לשקול להשכיר את החברה היקרה יותר בשל היעילות שבניצול הזמן.

כאשר המחיר של שתי חברות ללא מנוף שונה – יש לברר עם החברה הזולה מה השירות שלה כולל, ולהכניס לחוזה סעיפים שעשויים לא להופיע בו – כמו למשל ניקוי הנכס המפונה משיירי הובלה.

אתם מובילים לראשונה משרד או מפעל? תבדקו כל מה שנעשה בחברה איתה אתם עתידים לעבוד: מצב מכולות, מצב מנופים, מהי רמת התחזוקה של ציוד ההובלה, מהו שמה של החברה בנושא אמינות ועמידה בלוחות זמנים, וכד'.
בהובלות בסדרי גודל כאלו חשוב גם לעבוד עם חברות המתמחות בכך, וגם לוודא שהן טובות ומעניקות שירות ברמה ללא תחרות.
אם יש לכם הובלות קטנות, כדאי כי תפנו לחברת הובלות המתמחה בסוג זה של הובלות על מנת לחסוך בעלויות. זו בדיוק הכוונה של חיסכון בקופסא – מחירון הובלות.

להובלה לי- הובלה לסטודנטים

Call Now Button