הובלות קטנות בהרצליה לסטודנטים- איך זה חוסך לכם כסף?

אין ספק כי מגורים במרכז הארץ בעיקר בערים כמו תל אביב, הרצליה, גבעתיים ורמת גן אינם זולים. אם ניקח בתור דוגמא סטודנט שהתקבל ללמוד באחת האוניברסיטאות או המכללות באותן ערים או בסמוך להן, יהיה עליו להתמודד עם יוקר המחייה אשר בא לידי ביטוי בין השאר בשכירויות גבוהות, מוצרי צריכה לא זולים בסופר מרקט שלא לדבר על שכר לימוד, תחזוקת רכב ושאר עלויות חודשיות.

בשונה מאזרח שכבר סיים את לימודיו והשתלב במעגל העבודה, סטודנטים לרוב עובדים בעבודות זמניות בעיקר במשמרות רק כדי לסגור את החודש, לשלם את שכר הלימוד בתוספת השכירות ורק אם זה עובד הם גם מנסים לחסוך לאיזה חופשה קצרה בין הסמסטרים או בין שנה אלף לבית, בית לגימל וכדומה. אם גם אתם התקבלתם לאחת מהמכללות או האוניברסיטאות ברמת גן, תל אביב או הרצליה ללימודי מנהל עסקים, תקשורת, משפטים, חינוך, כלכלה או עיצוב, תשמחו לשמוע כי יש שירות שייסע לכם במעבר לדירת הסטודנטים החדשה שלכם, שירות שיחסוך לכם אלפי שקלים – הובלות קטנות בהרצליה.

הובלות קטנות בהרצליה- מה זה אומר?

קיימים שני סוגים עיקריים של דירות סטודנטים או שני סוגי סטודנטים, תלוי מאיזו נקודה מסתכלים על זה:

הסוג הראשון הוא אלה שנכנסים לדירת סטודנטים שכבר עומדת ומתופעלת כהלכה. יש בה מקרר, מכונת כביסה, מייבש, תנור, כיריים וסלון עומד כך שכל מה שעל סטודנט שעובר לדירה כזו הוא להביא עימו את הציוד האישי שלו: מיטה, מזרן, שולחן כתיבה ולעתים גם ארון בגדים, מחשב ושאר ציוד אישי שישמש אותו לתקופת התואר.

הסוג השני הוא אותן דירות ריקות מתוכן, כלומר דירות שיש לאבזר בכל מכשירי החשמל והרהיטים. במקרים כאלה לרוב הסטודנטים מתחלקים ביניהם בהוצאות, מגייסים עזרה מההורים וכל סטודנט דואג למשהו אחר. סטודנט אחד מקבל מכונת כביסה ישנה מסבתא, השני מביא את פינת הישיבה הישנה מהמשרד של אבא והשלישי דואג לטלוויזיה וציוד למטבח. ככה זה פחות או יותר עובד. כשיוצאים מהדירה מוכרים את הכל ומתחלקים בכסף או שכל אחד לוקח את מה שהביא עימו.

אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה?

החברה שלנו מבצעת הובלות קטנות בהרצליה, תל אביב, רמת גן, גבעתיים ובכל אזור השרון, גוש דן והמרכז. כך שזה ממש לא משנה מאיזו עיר אתם עוברים, או מה אתם מעבירים – מכונת כביסה, מקרר, מיטה או את שלושת הפריטים גם יחד או פריטים נוספים אחרים, אנחנו נשמח לסייע לכם לבצע הובלות לסטודנטים שתתומחר על פי מספר הפריטים אותם תעבירו. בנוסף, אם אתם מכירים סטודנט נוסף שעושה מעבר דומה לשלכם, ניתן יהיה לאחד הובלות קטנות בהרצליה להובלה קצת יותר גדולה וכך לחסוך עוד יותר בעלויות. כך אתם נהנים מהנחה לסטודנטים ולא צריכים לשלם על הובלה גדולה שלרוב נעה בין 1,000-3,500 שקלים. אם תעשו חישוב כלכלי שנתי תגלו שבחירת שירות הובלות קטנות בהרצליה חוסך לכם כמה מאות שקלים בהם תוכלו לעשות שימוש לאינספור דברים אחרים.

איזה מידע אנחנו צריכים לדעת לפני ביצוע הובלה קטנה בהרצליה?

1. כמה אנשים מבצעים את המעבר ומאילו נקודות בארץ?
2. אילו פריטים כל אחד מכם מעביר?
3. האם הפריטים השונים מועברים מדירה עם או בלי מעלית ?
4. מאיזו נקודה גיאוגרפית אתם עוברים בהרצליה או מהרצליה?

המידע הזה יסייע לנו לתפור עבור הובלה בהרצליה ו/או מהרצליה התואמת באופן ספציפי את הצרכים שלכם.

הובלות קטנות בהרצליה לסטודנטים- איך זה חוסך לכם כסף?
דרג את הפוסט