levi@hovalali.co.il

הובלת רהיטים

עוברים דירה? יש לנו מבצע בשבילכם, הובלת דירה החל מ 199 שח

הובלת רהיטים

רבים מהאנשים זקוקים לעיתים לשירותי הובלת רהיטים בודדים ממקום אחד למשנהו, ותרים אחר חברה מתאימה שתסייע להם בכך.
מובן אין צורך בצוות גדול של מובילים, סבלים, משאית גדולה – מה שגם יגדיל את עלות הפרויקט שלא לצורך. עבור מצבים מעין אלו בדיוק, ישנו שירות עבור הובלת רהיטים, המאפשר שינוע פרטי ריהוט בודדים.

ריהוט גדול ורגיש

שירות הובלת רהיטים יתאים בעיקר לאלו הזקוקים להובלה מקצועית עבור ריהוט רגיש וגדול, כדוגמת מקרר – מוצר בלתי ניתן לפירוק, אותו יש להעביר בשלמותו ממקום אחד לאחר, וכן להעמיס ולפרוק אותו באופן מקצועי, תוך הקפדה שלא להשכיבו, בכדי לא לפגום בחלקים פנימיים.
הדבר תקף גם לגבי פריט כגון, פסנתר כנף – רהיט גדול במיוחד ויקר למדי, הדורש מקצועיות ורגישות רבה בעת ההעברה.
חברות הובלה מציעות שירותי הברה מקצועית ואף את האפשרות להוסיף רכיב ביטוחי, על מנת להבטיח שכל שיבוש בדרך ונזק שנוצר, יאפשר ללקח לקבל פיצוי בגובה ערכו של פריט הריהוט המדובר.

לטובת הובלת רהיטים מהירה, מקצועית ויסודית, רצוי לקבוע את מספר המובילים מראש, וכן לנהל רשימת פרטים להובלה, כדי לקבוע את גודל המשאית המתאים.הגנה בפני נזקים וחבלות

בנוסף, ראוי לדאוג לפוליסת ביטוח חתומה (מבלי לדלג על קריאת הסעיפים כולם). פוליסה זו תגן עליכם בפני חבלות או נזקים שעשויים להיגרם לחפצים המובלים.
ביום ההובלה, רצוי לדאוג שהדרכים באזור פתוחות עבור המובילים, ישנה חנייה קרובה, המעלית (במידה שישנה בבניין) פנויה לעבודה והדרך לדירה והחוצה ממנה פנויות גם כן.

אריזה וריפוד

מובילים מקצועיים יבצעו עבודת אריזה של החפצים הגדולים, תוך שימוש בריפוד מתאים וניילונים נצמדים.
במידת הצורך בפרויקט הובלת רהיטים זה, יועברו החפצים בסיוע מעלית חיצונית או מנוף; שאר החפצים יועברו במצבם הנוכחי, בתוך ארגזים שסופקו על-ידי חברת ההובלות, או עצמאית.
מסלול הנסיעה של רכב ההובלה ייקבע באמצעותכם ובאמצעות יועץ החברה על המסלול להיות המהיר והנוח ביותר עבור המשאית.

הובלת רהיטים

באופן כללי, תחום הובלת רהיטים כולו מרוכז אצל חברות הרהיטים, המציעות שירותים מסוגים שונים, כגון – העמסה, אריזה, פריקה ושינוע ציוד כבד וציוד קל. בנוסף, ישנן חברות הובלות שאינן מציעות את כל שירותי ההובלה הקיימים; לא כל חברת הובלות מוכנה לבצע גם הובלות קטנות, או שירותי הובלת רהיטים בודדים, בשל שיקולים כלכליים גרידא. שינוע ציוד קטן כנראה שאינה מאפשר להם תמחור ראוי עבורם – באופן כזה שהפרויקט יהיה כלכלי עבורם.

שירותי מובילים פרטיים

וודאי שתוכלו למצוא חברות הובלת רהיטים המציעות שירותים מעין אלו; תוכלו גם להסתייע בשירותיהם של מובילים פרטיים, שיוכלו לבצע עבורכם הובלות בעגלה נגררת ו/או רכב טנדר – זאת בתנאי שכל הרכב שלו מסוגל לשאת את הריהוט באופן הבטוח לשינוע.

העמסה בטוחה ובטיחותית

במידה שהצלחתם למצוא שירות פרטי של הובלת רהיטים בודדים או קטנים, זכרו לבדוק מספר נקודות חשובות.
ראשית כל, ודאו כי יש ביכולתו של המוביל להעמיס את הציוד המסים שלכם באופן הולם ונאות על הרכב המשנע.
בנוסף, בדקו את מסגרת אחריותו על שינוע הציוד והגעתו בשלמותו למקומו החדש; שאלו אודות השיפוי הכספי המגיע לכם בכל מקרה של תקלות, נזקים לציוד, או, חלילה, אבידתם במהלך ההעברות.

פרטי התקשרות

במקביל לכך, זכרו לתעד את פרטי ההתקשרות ביניכם, בנוגע לכל מסמך, באם ברשותו מסמך קבוע עמו הוא מתקשר עם לקוחותיו – וודאו כי מסמך זה מכיל את הפרטים המסוימים עליהם הסכמתם מראש.
אם אין מסמך כזה, רשמו במשותף את כל העקרונות המוסכמים, והחתימו את המוביל על המסמך. השתדלו ללמוד מטעויות של אחרים, שנפגעו מתקלות בלתי-צפויות, בנוסף לחוסר אחריות מצידם של נותני השירות.

הובלה לי- הובלות קטנות במרכז

הובלת רהיטים
הובלת רהיטים

מאמרים נוספים

עברת דירה בתקופת החגים
עברת דירה בתקופת החגים

עברת דירה בתקופת החגים עוברים דירה בתקופת החגים? כדאי שתזמינו הובלה מראש הובלת דירה או משרד כשלעצמה היא עסק לא פשוט, ואם זה נופל על

Read More »
חברת הובלות זולה
חברת הובלות זולה

חברת הובלות זולה חברת הובלות זולה- יש דבר כזה? במעבר דירה, שירות הובלה הם חלק הכרחי ובלתי נפרד מהתהליך. מדובר על שירות לא זול בדרך

Read More »
איך בוחרים חברת הובלות
איך בוחרים חברת הובלות?

טיפים לבחירת חברת הובלות איך בוחרים חברת הובלות? מעבר דירה הוא אף פעם לא עניין פשוט, וכמעט תמיד הוא יהיה מורכב, מתיש ומכביד יותר מהמשוער.

Read More »
Call Now Button