חברת הובלות זולה

חברת הובלות זולה- יש דבר כזה?

במעבר דירה, שירות הובלה הם חלק הכרחי ובלתי נפרד מהתהליך. מדובר על שירות לא זול בדרך כלל ועלותו היא חלק לא מבוטל מעלות המעבר כולו, בכל מעבר. מאחר והמעבר כשלעצמו נושא בעלויות די גבוהות, תוספת ההוצאות על הובלה הן לא עניין של מה בכך, ולא אחת מהווים שיקול בתכנון התהליך. עם זאת, מאחר ולא ניתן לוותר על עליה, חייבים למצוא פתרון הולם בעלות גמישה.

קיים טווח מחירים סביר בשוק, וביצוע סקירה קטנה בהחלט תאפשר לייעל הצעות מחיר, אבל לרוב נוצרת בעיה כאשר מדובר על הובלות קטנות. כלל, חברות ההובלה השונות מתמחרות את השירות במחירים גבוהים גם כאשר מדובר על הובלה של פריטים בודדים, מה שאומר שמי שמוביל מעט, משלם ביוקר. מתוך הנחה שהערך השולי אינו משמעותי עבור חברת ההובלה, ותפעול האופרציה כמעט זהה בין הובלות קטנות לגדולות יותר, הלקוח שאמור היה, לפי ההיגיון הבריא, לשלם הרבה פחות מוצא את עצמו משלם סכומי כסף לא מבוטלים אפילו כשמדובר על העברה של שידה או מיטה או ספה בלבד.

כיצד נקבע מחיר השירות?

עבודת הסבלות היא עבודת כפיים, וכל תוספת קושי משפיעה באופן ישיר על מידת המאמץ שהסבלים צריכים להשקיע בהעברה. אם אין חניה ליד הבית, או מעלית בבית שיוצאים ממנו או נכנסים אליו, עבודתם של הסבלים תהיה קשה יותר באופן משמעותי, תוספת המאמץ הזו מגולמת כמובן בעלות הסופית.שירותים משלימים, אם תרצו בהם, ישפיעו גם הם על המחיר.תמחור שירותי הובלות נקבע על בסיס כמה פרמטרים, כאשר הערך הריאלי של עלות השירות הוא פונקציה של מרחק ההובלה, כמות המטען שיש להעביר וקיומם של פריטים מיוחדים שמצריכים הערכות מיוחדת, קיומה של מעלית בבניין, ומידת הנוחות והקרבה של פריקת המשאית אל הבית.

חברות הובלה רבות עובדות עם מחיר סף מינימאלי, ולעיתים קרובות מדובר על סכום לא נמוך, גם אם מדובר על הובלות קטנות, קרובות ובמיקומים נוחים באופן מירבי. עלות התפעול הבסיסית של חברת ההובלה מתומחרת כברירת מחדל מרמה מסוימת, וכך הלקוח סופג את העלות גם אם בפועל הצורך שלו בסיסי הרבה יותר.כדאי לדעת שלא חייבים לשלם יותר.

ייעול השירות והמחיר

יש דרך לייעל את עלות השירות. כמובן שבאופן כללי, ככל שמרחק ההובלה יהיה קרוב יותר, סביבת העגינה של הבית תהיה נוחה יותר לסבלים ותדרשו בפחות שירותים משלימים, עלות השירות תהיה נמוכה יותר. עם זאת, זה המקום לציין שהשקעה בשירותי אריזה, פריקה והרכבה תהיה השקעה משתלמת ותחסוך לא מעט אנרגיות, טרחה ומאמץ. מעבר לחסכון בזמן על אריזה, שירותי פריקה והרכבה הם שירות מקצועי שיבטיח שמירה על החפצים בתהליך. במהלך פירוק והרכבה של רהיט, קיימת סכנת גרימת נזק למוצר במידה והעבודה לא נעשית באופן מדויק. אנשים המתמחים במלאכה זו יבטיחו שהחפצים שלכם יהיו מוגנים מפני סכנות כאלה.

דרך נוספת לחסוך עוד יותר כסף, הרבה יותר כסף, היא להעזר בשירותי חברה שמתמחה בהובלות קטנות, מתוך חזון לייעל את עלות השירות באופן כללי.

כמובן שאם המטען מלכתחילה קטן, יעיל יותר יהיה לעבוד עם חברה ייעודית שזו ההתמחות שלה, מה שיבטיח בהכרח עלויות נמוכות. ובנוסף, חברה כזו תתמחר גם הובלות גדולות יותר במחירים משתלמים יותר.

הובלה לי- הובלות קטנות

חברת הובלות זולה
חברת הובלות זולה
Call Now Button