5 טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות

5 טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות

למרות שהוא נתפס כאחד הפרויקטים היותר מתישים, מעבר דירה לא חייב להיות נטל גדול מדי. תכנון מוקדם ובחירה של ספקים נכונים תאפשר לכם להפוך את מעבר הדירה לתהליך מהיר, יעיל ונינוח הרבה יותר.

דווקא בגלל שהוא מועד כל כך לפורענות, כדאי לקחת את הזמן ולהיערך לקראתו, מה שבהחלט יעשה את כל ההבדל. תכנון מקדים והיערכות בצורה נכונה לשינוי תאפשר לכם לצאת מהנכס הישן במהירות, אבל גם תאפשר לכם לנוח בנכס החדש שלכם בזמן הקצר ביותר.

גם אתם רוצים להקל על עצמכם ולהקטין את העומס באופן מרבי ממעבר הדירה שלכם  וכדי לסייע לכם צוות המובילים המקצועי של חברת Hovalali ליקט ואסף חמישה טיפים שימושים שיהפכו את מעבר הדירה שלכם לקל ומהיר בהרבה.

1. מפו את תכולת הדירה לפני המעבר

5 שיעזרו לכם לעבור דירה בקלות

מעבר הדירה מושפע באופן ישיר מכמות הדברים שיש לכם להעביר. מיפוי החפצים והפריטים השונים יספק אינדיקציה לכמות הזמן והאנרגיה הדרושה לטובת אריזה של הדברים, אופן האריזה שלהם, פירוק והרכבה אם נדרש, מידת השבירות של הפריטים השונים וכיוצא באלה.

רישום של כל הפריטים יסיע לשמור על הסדר, להיערך לכמות הארגזים הנדרשים ויבטיח שדברים לא ילכו לאיבוד או ייעלמו באופן מסתורי במהלך ההובלה.

2. הגדירו את הצורך שלכם במדויק

מתי אתם עוברים ולאן, מה גובה התקציב שעומד לרשותכם לטובת המעבר, ולאילו שירותים משלימים אתם נדרשים. כל אלו שאלות שיוכלו לסייע לכם למקד את הליך המעבר ויחסכו לכם לא מעט כסף.

האם יש צורך בפתרונות אריזה, שירותי פירוק והרכבה, האם ישנו ציוד שזקוק להובלה מיוחדת? מה היקף ההובלה שתזדקקו לה? האם תזדקקו לשירותי הובלות קטנות, או שאתם זקוקים להובלה בהיקף נרחב ולמרחק רב יותר?

קחו בחשבון שעלות ההובלה מושפעת מהיקף הציוד, המרחק, קיומה של מעלית בבניין והיבטים נוספים. ככל שהצורך שלכם יהיה מוגדר יותר כך יהיה קל יותר להיערך גם מבחינת עלויות.

3. בחרו בחברת הובלות מקצועית ואמינה

חברת ההובלות היא הספק החשוב ביותר במעבר דירה, שכן העברת החפצים היקרים שלכם היא בסופו של דבר המעמסה הגדולה ביותר בכל הפרויקט הזה.

חברת הובלות מקצועית תספק לכם שירות שיחסוך מכם המון טרחה וכאב ראש.
חברת הובלות טובה ונכונה היא זו שתספק את השירות המקצועי והיעיל ביותר, תוך שהיא מעניקה אפשרות גם לשירותים משלימים כמו שירותי פירוק והרכבה, אריזה ושינוע של חפצים גדולים ומורכבים.

למרות כל היתרונות בשלב ההעברה חשוב לוודא גם את נושא התשלום ולדעת מבעוד מועד מהי העלות הכוללת שלכם.
בלא מעט מקרים תמצאו חברות הובלה שיסייעו לכם ויעניקו לכם שירות איכותי אבל יגבו תשלום נפרד על כל חלק בהובלה מה שיוביל אתכם להוצאה כלכלית עצומה שלא לצורך.

4. תתכננו, אבל השאירו מקום להפתעות

תכנון מוקדם יסיע להקל על התהליך, לעבור אותו במהירות ויעילות רבה יותר, ויקל באופן משמעותי על העומס, הוא גם יסיע לשמור על הסדר שכה חשוב במעבר דירה, אבל הישארו בפרופורציות.

מעבר דירה הוא אחד מהפרויקטים היותר לא צפויים ותמיד תהיינה הפתעות בדרך. במהלך התכנון שלכם השאירו מקום ומרווח לבלתי צפוי והתכוננו להפתעות. מתח רק יקשה ויסרבל ואין בו שום תועלת.

קחו בחשבון שדברים יכולים להשתבש, לוחות זמנים יכולים להשתנות ולא הכל בהכרח יסתדר באופן מידי בדיוק כפי שתכננו. במילים אחרות – קחו נשימה עמוקה לפני שאתם יוצאים לדרך.

5. פנו מספיק זמן למעבר

מעבר דירה הוא פרויקט לא פשוט, בטח כשמדובר על משפחה, אבל גם כשמדובר על דירות רווקים, שותפים או זוגות צעירים ללא ילדים, גם כאשר מדובר על הובלות קטנות בתל אביב הסואנת שלכאורה נראות כמו עניין של מה בכך.

מעבר דירה מצריך הערכות, התארגנות והוא מקור להמון הפתעות, גם אם הכל תוכנן בקפידה. בנוסף להיבט התפעולי, יש לא מעט עומס נפשי במעבר, ובכדי להימנע ממתחים מיותרים מוטב לפנות זמן ומקום לתהליך.

הובלה לי- הובלות קטנות

טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה
טיפים שיעזרו לכם לעבור דירה
Call Now Button